Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Serwis Melag. Autoklawy.

Wszędzie tam, gdzie dokonuje się zabiegów medycznych czy kosmetycznych niezbędna, jest dbałość o narzędzia, jakimi wykonywane są te zabiegi. Wymusza to szereg aspektów, bo nie tylko przepisy prawne. Doskonałym przykładem jest tutaj, chociażby Inspekcja Sanitarna, która to ma za zadanie monitorować jakość naszego sprzętu. Stąd też warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i skorzystać z propozycji, jaką ma nasza firma.
Zajmujemy się bowiem sprzedażą oraz przeglądami urządzeń nadających się do sterylizacji posiadanych narzędzi medycznych. Posiadamy w asortymencie szereg renomowanych marek w tym, chociażby produkty Melag. Na tym oczywiście nie koniec, bo prowadzimy również serwis Melag pozwalający utrzymać nasz sprzęt zawsze jałowy.

Nasza oferta jest adresowana nie tylko do szpitali, ale też salonów fryzjerskich, gabinetów podologicznych, studia tatuażu i tym podobnych. Warto więc skontaktować się z nimi, bo z pewnością postaramy się w mig znaleźć rozwiązanie Państwa problemów. Z pewnością nikt nie będzie żałować inicjacji takowej kooperacji.

Szczegóły strony amw-service.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: