Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

EkoChatka - sklep ze zdrową żywnością

Ekochatka to sklep ekologiczny, w którym zaopatrzysz cały swój dom w ekologiczne, przyjazne zdrowiu produkty. Zadbanie o jakość żywienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Ekochatka dysponuje szerokim wyborem zdrowej żywności - od półproduktów, po gotowe przekąski, ekologiczne wina, kawy, herbaty, superfoods i naturalne suplementy diety. Znajdziesz tu również niezwykle bogatą ofertę żywności bezglutenowej z certyfikatem Przekreślonego Kłosa. Produkty są odpowiednie dla wegetarian i wegan.
Ekochatka to jednak nie tylko sklep z żywnością ekologiczną. Dostaniesz w niej naturalne kosmetyki, akcesoria pielęgnacyjne, oraz skuteczne środki do sprzątania. Skorzystaj z wyboru, a pozbędziesz się z domu wszystkiego, co toksyczne i drażniące. W dodatku, ograniczysz ilośc wytwarzanych odpadów.
Odwiedź sklep BIO Ekochatka i odmień swoje codzienne życie na zdrowsze, przyjaźniejsze środowisku i... smaczniejsze! Szeroki wybór, zaufani dostawcy, certyfikaty oraz wiedza obsługi, to gwarancja, że w Twoim domu znajdą się tylko najlepsze eko-produkty!

Szczegóły strony https://ekochatka.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: