Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Dermapen w Katowicach

Dermapen – alternatywa czy zabieg podstawowy w wygładzaniu zmarszczek?
Najczęściej stosowanymi zabiegami na wygładzanie zmarszczek jest procedura z zastosowanie lasera Co2, coraz częściej radiofrekwencji mikroigłowej oraz także Dermapenu. W gabinetach medycyny estetycznej w Katowicach stosuje się wszystkie wymienione metody. W odróżnieniu od lasera czy radiofrekwencji, Dermapen opiera się na mechanicznym nakłuwaniu skóry w wyniku którego powstaję proces zapalny, który ostatecznie doprowadza do wygładzenia zmarszczek.
Zabieg Dermapenem w Katowicach to jeden z podstawowych zabiegów odmładzających twarz po 30 roku życia, zwłaszcza po 40 i 50 roku życia. Przy porowatej, nierównej skórze uzyskujemy spektakularne efekty. Metody te a zwłaszcza Dermapen jest bardzo skuteczny przy redukcji płytkich zmarszczek mimicznych. W naszych gabinetach zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym, aby zminimalizować ryzyko powikłań.
Redukcja zmarszczek Dermapenm czy laser i radiofrekwencją to jeden z podstawowych zabiegów w Medycynie Estetycznej niwelujący zmarszczki czy nierówności na skórze. Zabiegi te ogólnie polegają na wykonaniu tysięcy mikronakłuć skóry w wyniku których skóra jest zdecydowanie gładsza niż przed zabiegiem. Efekty zabiegu są widoczne po kilku tygodniach, pełny efekt jest widoczny po kilkunastu tygodniach.

Dermapen na twarz możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej w zabiegach u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje lekarz Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegów przy użyciu Dermapenu u mężczyzn jest tak samo skuteczny jak u kobiet.
Zabieg Dermapenem można stosować wiele razy, zazwyczaj w odstępach około 2 tygodnie, w seriach 4-8 zabiegów. Procedurę warto powtarzać raz na 1 rok albo 2 lata. W przypadku zmarszczek w postaci głębokich bruzd opisane urządzenia nie są polecane ze względu na małą skuteczność.
Wkłady są przypisane do pacjenta i jednorazowe. Nie używamy tych samych końcówek nawet u tego samego klienta –to niestety podnosi koszt zabiegów, ale zyskujemy na minimalnym ryzyku skutków niepożądanych.
Skutki uboczne jakie mogą się pojawić spowodowane są głównie brakiem aseptyki przy zastosowaniu Dermapenu, dlatego zabieg wykonujemy w czystym gabinecie zabiegowym, niedokładnym wywiadem z klientem, złą techniką zabiegową lub brakiem doświadczenia.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Szczegóły strony https://gabinet-estetyczny.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: