Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Ceny Zabiegów Estetycznych Agnieszka Ledniowska

Ceny zabiegów upiększających i tzw. Anty-Aging czyli medycyny przeciwstarzeniowej wydaje się, że są bardzo wysokie. W rzeczywistości końcowa cena dla klienta jak na warunki polskie jest dla „przeciętnego” Polaka wysoka. Jeżeli do zabiegu stosujemy oryginalne preparaty to cena właśnie tych preparatów jest decydującym czynnikiem, który wpływa na końcową cenę zabiegu.
Różnorodność cen za ten sam zabieg.
W praktyce zdarza się, że ten sam zabieg w cenniku kosztuje różne pieniądze. Z czego to może wynikać? Z założenia jeżeli zastosujemy preparat oryginalny, w deklarowanej odpowiedniej ilości to końcowa cena za zabieg powinna być teoretycznie taka sama, ewentualnie na małe różnice w cenie mogą wpływać koszty pośrednie, haj utrzymanie lokalu, dodatkowe personelu itp….
Dwukrotna różnica.
Jeżeli słyszymy, ze gdzieś możemy wykonać zabieg w cenie niemalże dwukrotnie niższej bądź niemalże dwukrotnie niższej to znaczy, że jakość preparatu będzie wątpliwa i ilość użytego do zabiegu będzie mała – na pewno nie da to finalnie pozytywnego efektu zabiegowego. W takiej sytuacji wydamy mniejsza sumę, ale kluczowe jest zadowolenie po zabiegu a nie sam fakt jego wykonania i zapłacenia za usługę.
Czy sterylność generuje koszty?
W zasadzie tylko niektóre zabiegi w tym zakresie generują znaczną cenę zabiegu, np. Dermapen. Jeżeli słyszymy, że gdzieś cena za zabieg jest np. 280 PLN a gdzie indziej 400 PLN to pierwsze o co należy się spytać to czy przy tak niskiej cenie są używane jednorazowe końcówki. Tłumaczenia, że są sterylizowane są nie do przyjęcia, gdyż są to elementy jednorazowego użytku - to tak jakby krew pobierać igłą, którą się sterylizuje. W innych przypadkach sama „sterylność” nie powinna nas kosztować niż kilkadziesiąt złotych od zabiegu.
Ważny stosunek ceny do jakości
Zanim wybierzemy miejsce i lekarza warto się upewnić czy na cenę zabiegu składa się porządny preparat, czy preparat jest otwierany przy kliencie, dokładnie wiadomo ile zostało go zużyte i czy jest to zgodne z wcześniejszymi deklaracjami. Czy dany gabinet / klinika dba o sterylność zabiegową, czy jest to element raczej, do którego podchodzi się liberalnie – w rzeczywistości jest wiele takich miejsc, gdzie stosuje się nieodpowiednie umeblowanie, które powoduje, że ciężko jest utrzymywać zasady aseptyki.
Tanie miejsce = większe ryzyko powikłań.
Jeżeli nie stosujemy się do powyższego to ryzyko stosowania nieoryginalnych czy wręcz nieznanych preparatów, niestosowania zasad czystości powoduje, ze ryzyko uczuleń, stanów zapalnych, martwic znacznie wzrasta, a jeżeli mamy na myśli że okolica zabiegu to twarz, to wnioski nasuwają się same, czy warto skrajnie optymalizować cenę zabiegu.

Szczegóły strony https://gabinet-estetyczny.pl/cennik.html:

Lokalizacja firmy na mapie: