Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Zabezpieczenie imprez śląsk - jurarescue.pl

Organizując imprezę masową zapewne masz świadomość, że to na Tobie spoczywa zadanie odpowiedniego zabezpieczenia medycznego. Jura Rescue TEAM zajmuje się rozbudowaną ofertą związaną z ratownictwem medycznym. Zespół składa się z czynnych ratowników medycznych oraz lekarzy. Mogą zarówno zadbać o dostosowane zaplecze medyczne, zależnie od rodzaju imprezy, jak i stanowić atrakcję edukacyjną. Przeprowadzają warsztaty z umiejętności udzielania niefachowej pierwszej pomocy, które doskonale mogą urozmaicić Twoje wydarzenie.
Jura Rescue TEAM składa się ze zawodowców dziedziny ratownictwa medycznego. Oferują szeroki zakres usług, od kursów pierwszej pomocy, po zabezpieczenie medyczne imprez masowych różnego typu. Każdy z nich jest aktywnym pracownikiem SOR czy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego. Za pośrednictwem współpracy z nimi zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo uczestników swojego wydarzenia. Możesz zaproponować im pokaz czynności ratunkowych i zdobycie wiedzy, która przyda się do ratowania życia.
Oferta Jura Rescue TEAM sprawdzi się przy organizacji wszelkiego typu eventów na większą ilość osób. Niezależnie, czy planujesz targi, spotkanie sportowe czy szkolenie, możesz liczyć na ich zabezpieczenie medyczne. Co więcej istnieje możliwość przeprowadzenia przez nich warsztatów pierwszej pomocy i symulacji działania zespołu ratownictwa medycznego. Takie zajęcia mogą stanowić przerwę w zaplanowanych zajęciach a jednocześnie rozwijać umiejętności potrzebne do ratowania życia.
Z usług Jura Rescue TEAM możesz skorzystać w różnych sytuacjach. Na szczęście wiele z nich nie wymaga pomocy medycznej - służy jedynie rozwijaniu wiedzy i zdolności. Firma oferuje szkolenia i warsztaty z czynności ratunkowych. Może być to rozwijająca forma atrakcji Twojego wydarzenia. Zajmują się też zabezpieczaniem imprez masowych oraz transportem chorych. Grupa składa się z profesjonalnych medyków, możesz więc mieć pewność, że niezależnie od potrzeb, jesteś w dobrych rękach.
Poszukujesz zawodowców, którzy mają praktyczne umiejętności z zakresu ratownictwa medycznego? Nie musisz jechać do szpitala - z pomocą przychodzi Jura Rescue TEAM. Jest to grupa zawodowców praktyków, którzy każdego dnia zajmują się ratowaniem ludzi w warunkach poza szpitalnych. Z nimi możesz zabezpieczyć imprezę masową, przeprowadzić szkolenie z pierwszej pomocy dla swoich pracowników bądź zaplanować pokaz czynności medycznych. Zajmują się też organizowaniem punktów medycznych w zakładach pracy.

Szczegóły strony https://www.jurarescue.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: