Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Makijaż permanentny ust - matleena.pl

Salon Piękności Matleena Beauty to miejsce, gdzie odnajdziesz niepowtarzalne autentyczne piękno. Powołany do życia 10 lat temu nieprzerwanie zabiega o najwyższą jakość proponowanych zabiegów. Dbający o naszych klientów zespół to wykwalifikowane ekspertki z różnych dziedzin, które nie tylko mogą poszczycić się wysokimi kompetencjami, ale i licznymi rekomendacjami zadowolonych klientów.
W obszarze dostępnych zabiegów jest profesjonalna i całościowa pielęgnacja twarzy, nowoczesne rozwiązania w zakresie makijażu oraz stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Proponujemy zabiegi estetyczne, a autentyczną perełką odróżniającą nas od konkurencyjnych salonów jest najnowocześniejszy sprzęt dzięki któremu możemy robić najlepsze zabiegi.
Miła atmosfera, indywidualne podejście a także dyskrecja sprawiają, że jesteśmy centrum urody, który oprócz zabiegów powoduje także pełny relaks. Do wykonania zabiegów stosujemy tylko najlepszej klasy kosmetyki, które w połączeniu z pozostałymi atutami zapewniają pełną satysfakcję. Pozwól sobie na relaks i odkryj swój jedyny w swoim rodzaju czar – jesteś piękną gwiazdą, a my sprawimy, że twój blask będzie olśniewał i olśni każdy moment. Zamów wizytę w naszym eleganckim salonie – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

Szczegóły strony www.matleena.pl/galeria/makijazpermanentny/permanentnyust/:

Lokalizacja firmy na mapie: