Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Depilacja Laserowa Kraków, Kriolipoliza Kraków - Perfect Estetic

W gabinecie depilacji laserowej Perfect Estetic Kraków, świadczymy usługi między innymi z zakresu Depilacji Laserowej, Kriolipolizy, Modelowania sylwetki, Foto odmładzania, Redukcji zmarszczek, Usuwania przebarwień, Zamykania naczynek jak również Redukcji tkanki tłuszczowej w zabiegu zamrażania tłuszczu, lub za pomocą VelaShape 3. Salon Kosmetologii Perfect Estetic to miejsce, które dba o swoich klientów. Każdy z nas jest wyjątkowy i piękny, a my to piękno pomagamy oszlifować.
Gabinet depilacji laserowej powstał z myślą świadczenia usług kosmetycznych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn którzy cenią perfekcyjny profesjonalizm, wysokie kwalifikacje naszego personelu oraz duże doświadczenie kosmetologów. Oferujemy swoim klientom zabiegi depilacji laserowej, kriolipolizy, kosmetyki ciała i twarzy na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych i najwyższej klasy laserów i urządzeń, między innymi: Laser diodowy Light Sheer Duet, Kriolipoliza Cooltech, VelaShape 3 i wielu innych które są liderem na rynku światowym.
Połączenie naszej wiedzy z wysokiej klasy urządzeniami pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Obserwujemy światowe trendy w kosmetologii, uczestniczymy w licznych szkoleniach aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych technologii i usług na najwyższym poziomie. Najczęściej wykonujemy zabiegi depilacji laserowej, kriolipolizy - czyli zamrażania tłuszczu, usuwania cellulitu, ujędrniania skóry, modelowanie sylwetki.

Depilacja laserowa Kraków - Perfect Estetic
Świętokrzyska 8
30-015 Kraków
Tel. 730 111 121

Szczegóły strony https://depilacja-laserowa.krakow.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: