Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Depilacja Laserowa Kraków - Dotyk Piękna - Kriolipoliza Kraków

Depilacja laserowa Kraków w gabinecie Dotyk Piękna! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów. Nasz gabinet znajduje się w Krakowie na ul. Prosta 40 dzielnica Prokocim. Naszą specjalnością są zabiegi depilacji laserowej profesjonalnym laserem diodowym Light Sheer Duet. Laser ten jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o redukcję owłosienia ponieważ jest to certyfikowany amerykański sprzęt zatwierdzony przez FDA. Wykonując depilację Light Sheer Duet masz pewność, że zrobiłeś wszystko co najlepsze do uzyskania najlepszego możliwego efektu. W naszym gabinecie zabiegi wykonują wykwalifikowanie kosmetolodzy z wyższym wykształceniem kierunkowym oraz z certyfikatami uprawniającymi do pracy na laserze Light Sheer.
Dotyk Piękna to gwarancja biezpieczeństwa oraz skuteczności wykonywanych terapii.
Zabiegowi depilacji laserowej mogą się poddać wszyscy którym przeszkadza niechciane owłosienie. Depilujemy mężczyzn oraz kobiety.
Przed zabiegiem zawsze wykonujemy kwalifkację do zabiegu podczas darmowej konsultacji i próby laserowej. W naszym gabinecie zabiegiem numer dwa jest Wyszczuplająca Kriolipoliza Cooltech. Oferujemy ją Państwu w wyjątkowo niskiej cenie - najniższej w Krakowie. Cooltech to urządzenie o dużek mocy schładzające tkankę tłuszczową do -8 stopni C.
Jednak mimo tej niskiej temperatury zabieg jest całkowicie bezpieczny ponieważ podczas zabiegu uzywamy membran antyodmrożeniowych.
Cooltech to najlepszy zabieg redukujący tkankę tłuszczową wśród nieinwazyjnuch zabiegów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Oferujemy również zabiegi modelujące sylwetke Vela Shape III- najnowsze dziecko firmy Syneron o silnym działaniu ujędrniającym, redukujacym cellulit raz tkankę tłuszczową. Zabiegi vela Shape sa bardzo przyjemne i bardzo skuteczne.
Wsród naszych zabiegów jest tez pełna oferta pielęgnacji twarzy np. zabiepi laserem IPL, mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, Radiofrekwencja mikroigłowa, oczyszcanie twarzy, kwasy i wiele innych rewelacyjnych zabiegów.
Zapraszamy do kontaktu.
Dotyk Piękna
ul. Prosta 40
tel. 722-400-500

Szczegóły strony https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl/depilacja-laserowa.php:

Lokalizacja firmy na mapie: