Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Kolonie i Obozy Młodzieżowe - ViaCamp

Firma ViaCamp to firma z długoletnim doświadczeniem i fachowością w organizacji obozów i kolonii młodzieżowych. Oferujemy Państwu również organizację zielonych szkół i wyjazdów integracyjnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi firmami z branży turystycznej w Polsce. Od wielu lat organizujemy w Polsce obozy i kolonie dla dzieci oraz młodzieży. Przykładowe oferty naszych obozów to: obóz przygodowy, obóz quadowy, obóz paintballowy, obóz z psem, obóz sportów wodnych, obóz wypoczynkowy, obóz taneczny, obóz rekreacyjny, obóz ASG i wiele innych. Nasz profesjonalizm został zauważony i wyróżniony przez wiele instytucji. Od 2016 roku bez przerwy jesteśmy laureatem konkursu Orły Turystyki w dziedzinie organizacji obozów i kolonii młodzieżowych.
Od roku 2022 organizujemy również obozy żeglarskie. Jachty wykorzystywane do organizacji tego typu obozów to Antila 27. Każdego roku staramy się podnosić jakość organizowanych przez nas obozów i kolonii w Polsce. Nasze bogate programy obozowe są unikalne i oryginalne.
Poszukujesz organizatora z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej? My zorganizujemy wypoczynek dla Twojego dziecka! Skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci najlepszy obóz młodzieżowy dla Twojego dziecka!

Szczegóły strony https://viacamp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: