Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Wind Hunter profesjonalne kursy żeglarskie w Gdańsku

Żeglarstwo to znakomity sport ale i wymagający. Wiele osób jednak podchodzi do tego z pasją i zaangażowaniem. Wiele osób spyta zapewne czy jest to sport ekstremalny, oczywiście pewnie będą to osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z takim sportem jakimi jest żeglarstwo. Oczywiście podczas takiej atrakcji musimy się dosyć mocno zmęczyć, często wykonać sporą ilość różnego rodzaju manewrów, musimy być często czujni. Jest zatem pewne że powinniśmy przez przystąpieniem do takich wypraw w pełni opanować swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną w zakresie żeglowania. Nie wystarczy tylko przeczytanie kilku poradników i książek. Musimy przejść odpowiedni kurs który przygotuje nas w pełni do samodzielnego prowadzenia jachtu na różnego rodzaju wodach i na zakończenie kursu otrzymamy patent na żeglarza jachtowego.

Dla pasjonatów żeglarstwa chcących taki patent osiągnąć, doskonałym rozwiązaniem będzie zapisanie się na kurs żeglarski Gdańsk który oferuje doświadczona firma Wind Hunter. Może ktoś oczywiście zastanawiać się kiedy można taki kurs odbyć jak ma się dużo innych zajęć jak praca lub szkoła i tego czasu wcale nie ma tak wiele. Wcale jednak nie ma to dużo większego znaczenia i nie stanowi jakiegoś problemu. istnieją bowiem różne kursy które dopasowane są do różnego rodzaju oczekiwań kursantów. Z oferty można zatem wybrać chociażby:

  • Weekendowy kurs żeglarski
  • Intensywny kurs żeglarski
  • Indywidualny kurs żeglarski
Weekendowy kurs żeglarski przygotowany został dla tych osób które mogą skorzystać z takiego kursu w soboty i niedziele. Bo wtedy dysponują największa ilością wolnego czasu. Żeglowanie odbywa się po wodach Gdańska oraz okolic. W czasie kursu wykonywane są zwroty, operowanie żaglami oraz nauka cumowania i prac bosmańskich czyli reasumując wszystkiego to, co konieczne jest do żeglowania jachtem oraz tego aby zdać egzamin na stopień żeglarza jachtowego.

Szczegóły strony www.wind-hunter.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: