Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Siłownia Warszawa centrum EclipticoGym

Siłownia dostosowana jest do potrzeb osób zaawansowanych, jak i do początkujących. Ecliptico oferuje dobry oraz nowoczesny sprzęt. Posiadamy strefę cardio oraz strefę funkcjonalna, pomogą Ci w osiągnięciu swoich celów. Oferujemy również treningi personalne, grupowe jak i treningi EMS. EMS Warszawa -czyli trening EMS to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy bardzo się śpieszą. Jeśli zależy Ci na błyskawicznych efektach, nie masz czasu na kilku godzinne wizyty na siłowni i chcesz wykonywać ćwiczenia pod okiem certyfikowanego trenera, to EMS jest dla Ciebie. U nas wymodelujesz różne partie ciała, podniesiesz wytrzymałość, wzmocnisz, rozciągniesz i rozbudujesz masę mięśniową, schudniesz i uzyskasz idealną figurę. Osiągniesz rezultaty, o których marzysz i jakich oczekujesz.

Nie jest tajemnicą, iż wraz z upływem stażu treningowego coraz ciężej o progres. Dlatego ciężko określić samo tempo progresowania jako dobre lub złe, nie da się zdefiniować samego zjawiska progresji bo u każdego będzie ona wyglądała ciut inaczej. Związane będzie to między innymi z genetyką. Każdy jest tak naprawdę inny. Jedna osoba predysponowana jest bardziej do sportów siłowych, druga zaś do sylwetkowych. Limit genetyczny, jeżeli mowa o ciężarach, będzie inny dla każdego z nich. Im bliżej tego limitu, tym ciężej o dokładanie ciężaru w ćwiczeniach, a co za tym idzie, potrzebne będzie używanie coraz bardziej skomplikowany planów treningowych o specyficznej i ukierunkowanej periodyzacji.

Nasza siłownia znajduje się w samym Centrum Warszawy - 100 m od Złotych tarasów. Posiadamy nowoczesny sprzęt z atestem. Nasz trener personalny jest do Państwa dyspozycji. Możemy przyjąć także grupy - zapraszamy w tym celu do kontaktu. Jakie są korzyści treningu siłowego? Trening siłowy postrzegany jest często jako sposób na zwiększenie siły i masy mięśniowej, dlatego tak dużo osób, zwłaszcza kobiety, rezygnuje z jego wykonywania, bo boi się, że urosną im mięśnie i będą nieestetycznie wyglądać, w rzeczywistości jednak nie jest to takie proste, rozbudowanie mięśni wymaga dużo czasu i wpływ na to ma mnóstwo innych czynników takich jak m. in. odpowiednie odżywianie, trening, regeneracja. Jeżeli te 3 czynniki nie będą spełnione i nie dołączymy do tego ciężkiej pracy, nie rozbudujemy w większym stopniu naszej masy mięśniowej.

W Ecliptico Oferujemy:
1. Strefę wolnych ciężarów
2. Kameralną siłownię
3. Trening EMS
4. Trening z trenerem personalnym

Szczegóły strony https://eclipticogym.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: