Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Hurtownia firanek Dekorium.pl

Hurtownia firan i zasłon Dekorium. pl to wiodąca marka na rynku hurtowym tkanin dekoracyjnych. To lider w sprzedaży internetowej wysokogatunkowych tkanin do domu, biura i hotelu. Wybierając platformę B2B dekorium. pl masz pewność bezpieczeństwa transakcji, otrzymujesz niskie - hurtowe ceny oraz sprawną realizację zamówienia. Hurtownia tkanin dekorium. pl ma swą siedzibę w Łodzi, lecz realizuje zamówienia wysyłkowe na terenie całego kraju, jest także eksporterem tkanin. W ofercie hurtowni dekorium. pl znajdziesz tkaniny dekoracyjne od renomowanych polskich producentów. Sprzedajemy w hurcie firanki żakardowe wyprodukowane w znanych polskich fabrykach, a także polskie tkaniny zasłonowe i drukowane. Swą ofertę hurtową wzbogaciliśmy ostatnio o polskie tkaniny obrusowe i ogrodowe. Jeśli chodzi o tkaniny zagraniczne, mamy szeroki wachlarz tkanin zaciemniających blackout m. in. z Holandii, Niemiec czy Hiszpanii. Ważnym punktem oferty hurtowej są tureckie firany znane z bardzo dobrej jakości wykonania. Dystrybuujemy także tkaniny z Azji - wysokiej jakości firany, gładkie tkaniny zasłonowe i tkaniny obiciowe.
W asortymencie hurtowni znalazło się około 6000 tkanin i dodatków. Najliczniejszą grupę produktów stanowią firany. W hurcie można zakupić firanki żakardowe w wielu wzorach, firany gładkie, firanki fantazyjne oraz firany haftowane. Są także firany gotowe, zazdrostki, firany z gipiurą, a także same gipiury. Druga ważna sekcja oferty hurtowej to zasłony. Znalazło się tu wiele tkanin zasłonowych drukowanych w piękne wzory - geometryczne, w kwiaty, liście, kuchenne, dziecięce i inne. Są to zarówno tkaniny o szerokości 150cm jak i 280cm. Niektóre tkaniny drukowane nadają się także na obrusy, gdyż są plamoodporne. Nowością są wodoodporne tkaniny drukowane, które nadają się na zewnętrzne tkaniny ogrodowe. Dużą popularnością cieszą się obecnie zasłony gładkie (jednokolorowe). Są to tkaniny o różnych strukturach, fakturach i grubościach, występują w szerokościach od 150cm do 300cm. Doceniana przez wielu klientów grupa tkanin to tkaniny zaciemniające blackout, które są bardzo praktyczne. Pomagają chronić wnętrze przed słońcem w 70%, a nawet 100%, często stosuje się je w pokojach hotelowych, salach kinowych i konferencyjnych. Trzecia domena działalności dekorium. pl to hurt tkanin obiciowych. W ofercie obecne są różne materiały obiciowe - welury, mikrofazy, plecionki, ekoskóry i ekozamsze. Tkaniny te mają zróżnicowane struktury, grubości, dzięki czemu mogą być dedykowane do różnych rodzajów mebli tapicerowanych. Bogata paleta kolorów tkanin tapicerskich pozwala na dopasowanie do każdego stylu wnętrza.
Zapraszamy do współpracy firmy z branży dekoracyjnej - sklepy tekstylne, projektantów wnętrz, firmy szyjące dekoracje okien czy tapicerów. Polecamy zakup na naszej stronie tkanin do hoteli, urzędów czy miejsc użyteczności publicznej.

Szczegóły strony https://dekorium.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: