Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Strony i Reszta - strony i sklepy internetowe

Marka Strony i Reszta, to marka, która w swojej ofercie ma usługi: tworzenie stron internetowych dla firm, budowanie profesjonalnych sklepów internetowych. Klientami docelowymi dla usług firmy stronyireszta. pl są osoby przedsiębiorcze, którzy tworzą swoje produkty i oferują różnego rodzaju usługi, które pomagają innym. Na co dzień tworząc strony www na WordPressie, kierujemy się zasadą, że strona firmowa musi być przede wszystkim dobrym narzędziem, dzięki któremu nasz klient będzie mógł zdobyć nabywców na swoje produkty. Co to znaczy? Jakie elementy powinny znaleźć się w serwisie, żeby ten dobrze pracował i zarabiał? Przede wszystkim witryna powinna być przejrzysta. Dzięki temu wszystkie jej ważne elementy będą dobrze widoczne i co za tym idzie, klienci będą wiedzieli gdzie kliknąć. Jeśli tak jest, to znaczy, że jest ona intuicyjna. Oprócz tego ważnym czynnikiem jest zaplanowanie strony w taki sposób, w jaki chcemy, aby klient się po nie poruszał, na co zwrócił uwagę i w co kliknął. To trochę takie prowadzenie klienta za rękę.
A co ze stroną graficzną? Dobrze zaprojektowana jest wsparciem dla każdego celu strony, jaki sobie obierzemy. Większa liczba klientów? Więcej zapisów na newsletter? Z przemyślaną, estetyczną i przejrzystą szatą graficzną to nic trudnego. Ważną sprawą jest również to, żeby wizualna strona marki była spójna ze wszystkimi pozostałymi miejscami, w których może nas znaleźć klient. Te same dobrze dopasowane kolory marki, logo, czy hasła to pewnik wyróżnienia się spośród konkurencji. Jednolita identyfikacja wizualna marki pozwala klientom zapamiętać „styl” marki, przyzwyczaić się do niej i odpowiednio na nią reagować.
A czy dobór domeny i hostingu też ma znaczenie dla funkcjonowania całej strony www? Oczywiście. Dobrze dobrana nazwa serwisu ułatwi wyszukiwanie firmy w internecie. Taka chwytliwa nazwa powinna być najlepiej jednym – dwoma słowami, bez polskich znaków. Nazwa powinna być dopasowana nie tylko do oferty biznesu, ale i to klienta docelowego. Domena musi być dla niego zrozumiała i prosta do skojarzenia.
A co z hostingiem? Tu sprawa jest prosta, bo hosting powinien szybko działać, mieć szybką pomoc techniczną i być w przystępnej cenie. Bardzo miłym dodatkiem jest bezpłatny certyfikat SSL, a niektóre hostingi mają gratis w postaci darmowej domeny z polską końcówką.
A co ze sklepami? Na co zwrócić uwagę przy ich tworzeniu? Jak stworzyć sklep internetowy, który będzie miał wielu klientów? Oprócz wszystkich powyższych wskazówek, które podaliśmy przy tworzeniu strony internetowej, warto pamiętać o dobrej jakości zdjęciach. Świetne ujęcia, na których pokażemy, nasz produkt sprawi, że nasz sklep www będzie profesjonalny, a co za tym idzie często odwiedzany. Przy tworzeniu sklepu internetowego warto też wziąć pod uwagę zaplanowanie miejsca na ważne informacje dla klientów, tj. : koszty, terminy i sposoby dostawy, regulamin zakupów.

Szczegóły strony https://stronyireszta.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: