Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Producent opakowań Opakowania24.eu

Sklep internetowy z opakowaniami to oferta skonstruowana z myślą o klientach indywidualnych, ale nie tylko. Bogata paleta artykułów do pakowania, urządzeń do pakowania, akcesoriów, a nawet ozdobnych toreb na prezenty, jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających odbiorców. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Opatrzone niezbędnymi informacjami i posegregowane w odpowiadające im kategorie. Odnajdywanie produktów nie stanowi najmniejszego problemu, ponieważ sklep internetowy udostępnia zaawansowaną wyszukiwarkę.
Dokonując zakupów można wybrać jedną spośród kilku metod płatności. Na stronie odbiorcy znaleźć mogą zakładkę z promocjami, a także nowościami. O tych ostatnich można się dowiedzieć z newslettera, dostępnego dla zapisanych osób.
Oferowany artykuły i akcesoria to łatwe pakowanie, doskonały sposób na zabezpieczenie transportowanych przedmiotów czy też rozwiązania prezentowe. Ciekawą propozycją są zestawy przeprowadzkowe oraz zestawy malarskie, znacznie ułatwiające czynności tego typu.

Szczegóły strony https://opakowania24.eu:

Lokalizacja firmy na mapie: