Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Exmet Gliwice- skup aut i złomowanie pojazdów

Dla osób chcących sprzedać auto bez zbędnego wysiłku i oczekiwania! Szybki skup aut za gotówkę w Gliwicach na Śląsku. Uczciwa firma, która zajmuje się złomowaniem samochodów i skupem aut już od ponad 30 lat. Warunki które oferuje Exmet Gliwice bez wątpienia są atrakcyjne- najlepsze ceny za kg skupu złomu, rzetelna wycena, pełna dokumentacja i legalność procesu kupna- sprzedaży bądź złomowania aut. Auto złom, który jest liderem w swojej branży w mieście Gliwice.
Złomowanie pojazdów w 100% legalne, zaświadczenie o przyjęciu samochodu do demontażu. Profesjonalna obsługa, pomoc w dokonaniu formalności, możliwość przyjazdu po auto niesprawne. Złomowanie aut w dobrych cenach. Skup samochodów powypadkowych i uszkodzonych. Na miejscu również szeroka gama części samochodowych- szrot samochodowy. Części do pojazdów różnych marek. Silniki, skrzynie biegów, elementy blacharskie, podzespoły zawieszenia. Lampy i wiązki elektryczne, przekaźniki i moduły elektroniczne.
Auto złom przyjmuje samochody niezależnie od stanu, rocznika i marki auta. Wymagana kompletność pojazdu- katalizator oraz silnik. Aby dokonać złomowania oraz auto skupu należy posiadać stosowne dokumenty potwierdzające własność pojazdu lub upoważnienie od właściciela. Własny dowód osobisty umożliwiający potwierdzenie tożsamości. Wypisujemy legalną umowę kupna sprzedaży na nasze firmowe dane. Wydajemy zaświadczenia o przyjęciu pojazdu do kasacji- umożliwiające wyrejestrowania auta w lokalnym Wydziale Komunikacji, dzięki czemu pozbędziesz się konieczności opłacania składek ubezpieczeniowych OC.
Skup aut: samochody niemieckie: Opel, BMW, Audi, VW, japońskie: Honda, Suzuki, amerykańskie: Chrysler, Chevrolet, francuskie: Citroen, Renault. Cena za auto skup zależna od stanu pojazdu, wyposażenia i kompletności. Uczciwa oferta dla wszystkich chcących sprzedać auto w szybki sposób i otrzymać płatność gotówką.

Szczegóły strony https://www.exmet.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: