Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Platforma do szkoleń Online Moodle - Arstech

Dzięki szerokiej gamie funkcji, Moodle zapewnia narzędzia niezbędne nauczycielom, uczniom, badaczom i kierownikom projektów do zbudowania dobrej klasy online. Standardowy zestaw podstawowych narzędzi Moodle zapewnia możliwości dyskusji, ogłoszenia, wiadomości, zarządzanie plikami, dostarczanie zadań, oceny, księgę ocen i wiele innych. Moodle jest skierowany do szkół wyższych i instytucji akademickich.
Moodle ma niesamowitą społeczność, włąśnie dlatego jest tak świetny. Zaangażowanie społeczności jest niezbędne dla dalszego rozwoju i ewolucji Moodle. Zaangażowanie społeczności nie ogranicza się do forów i próśb o funkcje. Moodle ma aktywne grupy zajmujące się dostępnością, internacjonalizacją, dokumentacją oraz określonymi narzędziami i funkcjami.
Społeczność nauczycieli i uczniów składa się z programistów, administratorów akademickich i instruktorów, a także pełnoetatowego koordynatora społeczności.
Jeżeli nie chcesz się pozbyć ogromnej ilości danych z twojego serwera/dysku i zastanawiasz się nad rozwiązaniem e-leringowym w chmurze skontaktuj się z nami!

Szczegóły strony https://teach24.eu:

Lokalizacja firmy na mapie: