Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Restauracja Sztygarka

Nieopodal centrum Katowic mieści się rzadki śląski kompleks obiektów użyteczności publicznej Sztygarka. W wyremontowanych i wszechstronnie wyposażonych dawnych obiektach leżących na terenie dawnej kopalni „Prezydent” w Chorzowie utworzona została struktura, którą tworzy wiele składników wywołujących u odwiedzających ją same pozytywne emocje.
Restauracja Chorzów, którą symbolizuje mieszcząca się w pomieszczeniach dawnej kopalni „Król” restauracja o górnolotnej nazwie „Prezydent”, jako że bawiły tu w okresie międzywojennym tak szacowne osobistości jak Prezydent II RP Stanisław Wojciechowski czy zasłużony działacz górnośląski Wojciech Korfanty jest podstawowym budynkiem dającym sposobność na prowadzenie na terenie całego kompleksu urozmaiconej i wielostronnej aktywności. Serwowane są tutaj wysmakowane dania charakterystyczne dla kuchni śląskiej lecz zawierające elementy nowoczesne.
W kawiarni pod Wieżą panuje styl retro jednak normą zdecydowanie jest bliżej współczesności. Znajduje się tutaj również centrum kosmetyki i rehabilitacji Dotyk SPA i pomieszczenia o wielu specyficznych funkcjach takie jak Magazyn Ciekłego Powietrza będący miejscem koncertów i spektakli, Klub Muzyczny Tlenownia czy Galeria Straż Pożarna.
Sale konferencyjne Śląsk powiększyły się o jeszcze jeden ważny obiekt dysponujący 6 salami konferencyjnymi dostosowanymi do jednostkowych oczekiwań klientów.
Sala konferencyjna Chorzów zaopatrzona jest w specjalistyczny sprzęt i łącznie z pozostałymi obiektami, w tym hotelowymi i rekreacyjnymi przedstawia bardzo wartościowe zaplecze biznesowe Sztygarki.

Szczegóły strony sztygarka.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: