Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Serwis telefonów - wymiana szybki wyświetlacza i baterii - SmartSerwis24

Jesteśmy na rynku serwisów od ponad 10 lat, gdzie zajmujemy się profesjonalną naprawą telefonów oraz serwisowaniem urządzeń, co potwierdzają licznie zadowoleni klienci. Od tego czasu naprawa telefonów, serwisowanie urządzeń czy doradztwo dotyczące akcesoriów do telefonów stanowi nasz główny cel. Posiadamy specjalistyczne urządzenia serwisowe, dzięki którym naprawa telefonów umożliwia przywrócenie stanu urządzenia do kompletnego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie oraz stały rozwój pozwala nam, aby naprawa telefonów, a także serwisowanie urządzeń było dokładne i gotowe do korzystania.
Jak dotrzeć do serwisu telefonów?
Nasza siedziba mieści się na Ul. W. Truchana 30/1 w Chorzowie. Znajdujemy się tuż przy Drodze Trasy Średnicowej, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do nas z Katowic, Gliwic, Świętochłowic, Rudy Śląskiej czy Zabrza oraz wszelkich miast znajdujących się w okolicy.
Chcąc zapewnić komfort naszym klientom, przy serwisie dostępny jest parking. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym zawarte są szczegółowe cenniki dla danych napraw telefonów. Zamawiając usługę serwisową poprzez naszą stronę internetową, zapewniamy darmową wysyłkę przy oddawaniu telefonu do serwisu, a także przy dostarczeniu naprawionego telefonu do Państwa domów, zapewniając przy tym ubezpieczenie wszystkich paczek.
Dlaczego nasz serwis telefonów?
Jesteśmy polską firmą, która realizując naprawy telefonów, daje pełną gwarancję. U nas otrzymasz fakturę za wykonane usługi serwisowe oraz wykorzystane elementy. Możesz mieć pewność, że naprawiamy telefony, stosując godne zaufania elementy oraz pracujemy na profesjonalnych urządzeniach serwisowych, dzięki którym, np. przy wymianie wyświetlacza, ekran pozostaje w nienaruszonym stanie. Przy zamówieniu usługi serwisowej przez naszą stronę internetową, przesyłka w obie strony zostanie zrealizowana całkowicie bezpłatnie. Będąc świadomym, że Twój telefon jest narzędziem komunikacji i pracy, jesteśmy gotowi wziąć za niego pełną odpowiedzialność oraz przeprowadzić naprawę telefonu w jak najszybszym terminie.
Wymiana szybki i wymiana ekranu w telefonie
Zajmiemy się naprawą telefonu, w którym wystąpiła zbita szybka czy uszkodzony ekran. Dokonamy wszelkich starań, aby zminimalizować koszty związane z naprawą telefonu, w związku z czym, zespół naszych fachowców przy sprawnym ekranie zasugeruje jedynie wymianę zbitej szybki, co umożliwi ograniczoną ingerencję w telefon oraz zmniejszy wydatek związany z naprawą telefonu. Natomiast przy zaobserwowaniu, że ekran nie działa wystarczająco dobrze, nasz zespół doradzi Ci wymianę ekranu na nowy.
Naprawa telefonu w postaci wymiany szybki, wymiany wyświetlaczy czy wymiany baterii na nowe, to jedne z najczęściej wykonywanych przez nasz wykwalifikowany zespół czynności prac serwisowych.

Szczegóły strony https://smartserwis24.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: