Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Kurs Excel Cognity - Wrocław

Szkolenie Excel pozwala na poznanie dużej ilości przydatnych elementów programu. W zależności od tego, jak dobrze znamy ten program i czego chcielibyśmy się nauczyć- mamy możliwość zapisać się na szkolenie kładący nacisk na konkretne aspekty programu.
Jeżeli w swojej pracy tworzymy tabele i wykresy i chcielibyśmy poprawić wykonywanie zadań warto wybrać się na szkolenie Excel Wykresy lub szkolenie Excel Tabele Przestawne. Podczas szkolenia Excel Tabele Przestawne nauczymy się poprawnie przygotowywać dane służące do wprowadzenia w tabele, filtrować, grupować i sortować dane, edytować zawartość tabeli. Poznamy elementy poprawnego tworzenia tabeli: zmiana źródła danych w tabeli, wartości filtr raportu, etykiety wierszy i kolumn.
Na kursie Excel Wykresy nauczymy się jak odpowiednio dopasować wykres do danych, poznamy rodzaje wykresów, skróty klawiszowe, nauczymy się pracować na seriach danych- skale liniowe, linia trendu, skale osi wykresu etykiety. Nauczymy się jak przygotować wykresy do poprawnego wydruku oraz jak go skopiować do innych programów pakietu Office. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Szczegóły strony www.cognity.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: