Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Korepetycje z matematyki online - arturwrobel.com

Hej maturzyści, ósmoklasiści, studenci i wszyscy matematycy-fanatycy z każdego zakątka świata! Mam dla was ofertę. Zapraszam na naukę matematyki online z wykorzystaniem komputera, internetu, komunikatora głosowego i opcjonalnie tabletu graficznego.
Pomogę Ci zrozumieć matematykę szkolną (całą podstawową programową podstawową i rozszerzoną), przygotować się do konkursów i olimpiad albo po prostu zrozumieć matematykę na luzie dzięki moim autorskim metodom nauki. Zapraszam tych, którzy piszą prace, referaty czy książki z matematyką w tle. Z wykształceniem akademickim, solidną dawką matematycznego know-how oraz latami nauczania matematyki indywidualnie mam parę tricków w rękawie, których nie zawaham się użyć.
Jeśli masz ochotę, potrzebujesz, albo musisz przysiąść nad książkami z matematyki, potrzebujesz pomocy w pisaniu referatu, albo po prostu chcesz, żeby Twoje dziecko podbiło oceny z matematyki – zadzwoń do mnie. O ile się zaangażujesz, to postępy gwarantowane! Mam nadzieję, że taka forma Cię satysfakcjonuje! Zapraszam serdecznie Artur MrMath Wróbel

Szczegóły strony https://www.arturwrobel.com:

Lokalizacja firmy na mapie: