Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

Wiemy, że projektowanie ogrodów to istotny krok, który powinien znaleźć swoje kompleksowe odzwierciedlenie w praktycznych pracach wykonawczych, stąd też zleceniodawcom przedstawiamy kompleksowy zakres usług. W propozycji Kraina Zieleni znajduje się zakładanie trawników z rolki oraz z siewu, projektowanie i montowanie systemy nawadniającego ogród lub usługi glebogryzarką sepatacyjną. Każde zlecenie rozpoczynamy od rozeznania potrzeb naszych zleceniodawców, a także szacunku powierzchni, na którym ma zostać założony ogród jak ze snów. Doskonałe umiejętności a także sznyt artystyczny to dla Zielonej Krainy elementy, na których opieramy projektowanie ogrodów. Finalnie nasze ogrody tworzą harmonijną całość z przestrzenią architektoniczną, będąc jego przedłużeniem. Perfekcyjne w najdrobniejszym elemencie są dostosowane do oryginalnych oczekiwań użytkowników, a co się z tym wiąże w czasie aranżacji mamy również na uwadze jaki charakter ma mieć projektowany ogród, oraz jak dużo czasu możecie Państwo przeznaczyć na jego pielęgnację.

Myślisz o ogrodzie, w którym będziesz czuł się niby jak w krainie czarów? Kraina Zieleni z Będzina to firma, która powoduje, że każdy przydomowy teren staje się oryginalnym i zapierającym dech w piersiach miejscem o niebanalnym charakterze. Jesteśmy fanami kompleksowych prac ogrodowych, które w naszym odczuciu jest pracą wymagającą doskonałości, twórczej weny i fachowej zdolności i kompetencji. Każdego dnia robimy projektowanie ogrodów, a następnie fachowo wdrażamy je w życie.

Zapraszamy do zlecenia nam wykonania projektu ogrodu. Nasze projekty wykonujemy na terenie całego Śląska. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.

Kraina Zieleni aranżuje ogrody, które pobudzają wyobraźnię, zachęcają do odpoczynku oraz otaczają dom swoim doskonałym pięknem rozbudzając wyłącznie pozytywne emocje. Stawiając na wytworność i elegancję nie zapominamy o funkcjonalności, za sprawą czego projektowanie ogrodów przez Krainę Zieleni jest w rzeczy samej tworzeniem najwygodniejszej i najcudowniejszej przestrzeni.

W sferze umiejętności i prac znajduje się projektowanie ogrodów, ocena i przygotowanie terenu, a ponadto wszelkie prace ogrodnicze. Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy, którzy ciągle sprawdzają trendy w zakładaniu ogrodów, jak również mają możliwość poszczycić się wybornymi umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym. Projektowanie ogrodów jest wymagającym przedsięwzięciem, odnoszącym bezpośredni wpływ na wygląd całej powierzchni wokół domu. Przy realizacji podejmowanych zleceń mamy na względzie tak sugestie właścicieli działek, jak i unikatowe wymagania działki oraz zastaną już architekturę. Koncentrujemy się na najważniejszych elementach m. in. na podziale ogrodu na wymagane strefy i nasadzeniu zieleni właściwej dla podłoża, naświetlenia jak również ukształtowania terenu.

Szczegóły strony kraina-zieleni.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: