Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Szlabany parkingowe ANGA

Anga oferuje sprzedaż i montaż szlabnów pakringowych jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy BFT. Automatyka BFT to włoska firma z bogatą tradycją sięgającą lat 80-tych. BFT stawia na wysoką jakość zarówno produktów jak i obsługi. Nasi klienci oraz instalatorzy bardzo chwalą sobie wysoką dostępność części. Posiadamy sprawny serwis w Zielonce pod Warszawą gdzie można od ręki zamówić części, ponieważ na miejscu jest nasz magazyn. Dlatego w przypadku uszkodzenia szlabanu jego naprawa trwa bardzo krótko i nie jest droga.

Przy miejscach o bardzo dużej intensywności ruchu najczęściej wybieranym szlabanem jest Maxima Ultra włoskiej firmy BFT. Jest to flagowy model BFT i wyróżnia się znacznie na tle konkurencji. Oprócz nowoczesnego wyglądu charakteryzuje go duża bezawaryjność działania. Szlaban posiada specjalny system, który w przypadku kolizji mechanicznej nie powoduje uszkodzenia jednostki sterującej. W przypadku np. uderzenia samochodem ciężarowym wypada samo ramię szlabanu. Dzięki temu w przypadku ewentualnego zderzenia naprawa nie jest skomplikowana i kosztowna. Dodatkowo szlabany tej klasy są często wyposażane w system fotokomórek, które przy wykryciu przeszkody automatycznie otwierają szlaban. Tego typu szlabany możemy także podłączyć do systemu parkingowego, na parkingach komercyjnych gdzie jest duże natężenie ruchu. Bezawaryjność działania tego urządzenia dochodzi o 5 milionów cykli.

SZLABAN PARKINGOWY MAXIMA ULTRA

Szlaban parkingowy serii MAXIMA ULTRA przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 8 m w instalacjach zbiorczych, przemysłowych i na parkingach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Kolor jednostki szary (RAL 7015) dostosowany jest do najnowszych trendów urbanistycznych, dzięki czemu nie zakłóca spójności koncepcji projektowych. Szlabany te posiadają silnik zasilany napięciem 230 V, oraz wbudowaną centralę sterującą CSB BR XT wyposażoną w wyświetlacz oraz radioodbiornik na 2048 pilotów. Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości seria MAXIMA ULTRA cechuje się bardzo wysoką sprawnością i żywotnością (MCBF czyli średni czas pracy bez awarii wynosi do 5 mln cykli). Obudowa przygotowana jest w procesie kataforezy i malowana proszkowo. Wyposażone są w zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch. Rozbudowane funkcje centrali sterującej umożliwiają precyzyjne ustawienie położenia ramienia, prędkości pracy oraz innych wymaganych parametrów. Szlaban Maxima Ultra idealnie nadaje się do miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły strony www.anga-handel.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: