Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

FIStech systemy mocowań

Posiadamy w magazynach pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer sprzedawane są przez handlowców posiadających niezbędną wiedzą oraz spore doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci otrzymują w oparciu o ich szczególne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę handlową i asortymentową.
W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania sanitarne. Nasi doradcy wspomogą Cię w wyborze właściwych mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań mamy także w ofercie produkty takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne oraz wkręty
Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną procedurę nadzorczą i ostatecznie dostają znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwójną weryfikację wytrzymałości, by zachowywać przywiązanie swoich klientów i zapewniać wysoki standard ochrony, płynący z użytkowania produktów Spax. Niemałe doświadczenie pozwala kompanii pomyślnie otwierać się na nowe gałęzie przemysłu i odpowiadać na indywidualne życzenia konsumentów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: