Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Pośrednictwo pracy Konin - Hollandjobs

Specjalizujemy się w dopasowywaniu wielojęzycznych i prawie rodzimych użytkowników języka angielskiego do możliwości pracy w Holandii. Jesteśmy pasjonatami rekrutacji i poświęcamy się umieszczaniu odpowiednich kandydatów wśród odpowiednich klientów.
Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości, profesjonalnej obsługi. Jesteśmy znani z zapewniania przejrzystego i uczciwego podejścia rekrutacyjnego z elementem osobistym. Uważnie słuchamy naszych kandydatów i klientów, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby. Działamy szybko i sprawnie i wysyłamy tylko CV kandydatów, którzy naprawdę wierzymy, że pasują do pracy i firmy. Jednocześnie rozwijamy bliskie relacje z naszymi kandydatami i staramy się zapewnić im pozytywne doświadczenia podczas całego procesu rekrutacji.
Posiadając biura w Amsterdamie i Rotterdamie, mamy prawdziwie międzynarodowy zespół. Wszyscy członkowie naszego zespołu to wielojęzyczni emigranci, którzy mówią w ojczystym lub prawie rodzimym języku angielskim plus 2 lub 3 inne języki. W pełni rozumiemy trudności związane z przeprowadzką do Holandii, poszukiwaniem pracy i nawigacją w systemie holenderskim, ponieważ wszyscy sami to zrobiliśmy.
Każdy z naszych rekruterów specjalizuje się w konkretnej dziedzinie, takiej jak marketing, obsługa klienta, finanse, sekretariat, logistyka, sprzedaż, zasoby ludzkie, informatyka lub kierownictwo. Ta specjalistyczna wiedza pozwala im udzielać szczegółowych porad i informacji zarówno klientom, jak i kandydatom.

Szczegóły strony https://www.hollandjobs.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: