Real PageRank 6.80    Trustrank 4.78   w sieci od 2006   BL 400k+   TF 32   CF 34

Kontenery - mobilnekontenery.pl

Kontenery biurowe to zaadaptowane konstrukcje kontenerów morskich. Przeróbki takie wykonywane są poprzez wycięcie ścian z blachy i pozostawienie samej ramy stalowej, która uzupełniana jest ścianami z płyty OSB. W nowe ściany wstawiane są drzwi i okna oraz wewnątrz w zależności od potrzeb stawiane są ścianki działowe. Takie kontenery wyposaża się w biurka, szafy czy inne meble biurowe.
W podobny sposób powstają kontenery sanitarne z tą różnicą, że uzupełnia się wyposażenie o prysznice, toalety i umywalki. W takim wypadku instaluje się również mniejszą ilość okien. Dodatkowo w takich kontenerach instaluje się odpowiednią wentylację.

Inny rodzaj kontenerów to kontenery socjalne - w takich pomieszczeniach pracownicy mogą przebrać się czy spożyć posiłek. Wyposażone one są w szafki ubraniowe czy też stoły. Same niemodyfikowane kontenery morskie mogą być wykorzystywane na placach budowy jako magazyny na sprzęt budowlany, materiały budowlane. Wszystkie opisane powyżej kontenery oferowane są przez firmę MobilneKontenery. pl

Szczegóły strony https://mobilnekontenery.pl:

Lokalizacja firmy na mapie: